4. Galavečer ústecké Army se uskuteční 1.12.2017

Jako již tradičně bychom Vás jménem FK Ústí nad Labem rádi pozvali na 4. ročník Galavečeru ústecké Army, který se letos uskuteční 1. prosince 2017 od 18:00 v příjemném prostředí Hotelu Větruše.

Večerem bude provázet ostřílený moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu opět zahraje všemi oblíbená kapela ROXEL MUSIC K.L.M. Prostory Hotelu Větruše se pro návštěvníky otevřou v 17:00, celkový program večera bude upřesněn, stejně jako informace o spuštění prodeje vstupenek. Chybět nebude ani bohatá tombola a losování o hodnotné ceny.

Součástí Galavečera bude opět vyhlášení osobností jednotlivých týmů od mládeže, přes ženy až po „A“ mužstvo. Malou novinkou jsou lehce změněná kritéria pro ocenění hráčů. Nově budou hráči vybráni nejen podle hlasů fanoušků, známých a rodinných příslušníků, ale také podle hlasu sportovního úseku mládeže, který bude zohledňovat jak výkony, tak i chování na hřišti a mimo něj. Divácké hlasování bude probíhat prostřednictvím formuláře na Googlu. Vyhlášeni budou tři osobnosti z každého týmu, mezi kterými nebude určováno konečné pořadí. Chybět nebude ani předání ceny za zásluhy a uvedení do síně slávy ústeckého fotbalového klubu.

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital