A mužstvo zajíždí do Frýdku-Místku

Fotbalové Ústí sice bude tento víkend žít mládežnickým Adviso cupem, ale naše A mužstvo má před sebou další těžkou bitvu v rámci Fotbalové národní ligy.

Tentokrát čeká svěřence trenéra Petra Němce další daleká cesta. V sobotu brzy ráno totiž vyrazí do Frýdku-Místku, kde od 17:00 hodin hrají utkání 6.kola druhé nejvyšší soutěže.

Frýdek-Místek je zatím nejhorším týmem soutěže, protože ze 4 odehraných zápasů nemá ani bod a co víc, dokonce ani vstřelenou branku. V poslední době však vedení Frýdku-Místku pracovalo na posílení mužstva, a tak může být sobotní utkání pro Armu velice ošidné. V posledním kole Frýdek-Místek statečně vzdoroval na půdě Hradce Králové, ale prohrál nejtěsnějším možným rozdílem. I to však může být ukazatelem zlepšené výkonnosti celku. Arma může být s dosavadním průběhem sezóny spokojená. V porovnání s minulým ročníkem zaznamenala skvělý start. S osmi body se zatím nacházíme na páté příčce.

6.kolo FNL
MFK Frýdek-Místek - FK Ústí nad Labem
Sobota 12.9.2015 od 17:00, stadion Stovky
Rozhodčí: Julínek - Caletka, Boček

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital