Aleš Křeček: Zápas proti Chomutovu byl z naší strany herně v pořádku.

Po utkání proti Chomutovu jsme vyzpodívali trenéra Army Aleše Křečka, kterého jsme se zeptali na samotné utkání i na průběh přípravy.
Můžete prosím zhodnotit utkání proti Chomutovu?
V první řadě bych chtěl vyseknout poklonu soupeři, který mě překvapil, jakým způsobem chtěl zápas odehrát. Dokud měli síly, hráli otevřeně, snažili se kombinovat a nezatáhli se. Zápas měl kvalitu, z naší strany byl herně v pořádku, prakticky celý jsme ho odehráli v převaze, jen mě mrzí, že jsme nedali více branek, protože jsme měli šance, které jsme nedotáhli. Důležitá je pro nás i nula, protože jsme v předchozích zápasech góly dostávali.

Dvěma góly se na vítězství podílel Jiří Miskovič, jak hodnotíte jeho výkon?
Jirka vstřelil dva krásné góly, první gól nádherný do šibenice, druhý chytrý za tyč. Góly korespondovaly s jeho výkonem, měl chuť, patřil k nejlepším hráčům v zápase.

Počasí vám v domácích přípravných zápasech příliš nepřeje, nejprve mráz, poté sníh, teď déšť...
Počasí, které bylo včera bylo mnohem lepší, než utkání proti Vltavínu na sněhu. Tohle počasí fotbalu nějak neubližuje, hráči jsou po čase už prokřehlí, ale na druhou stranu se na mokrém terénu dá hrát rychlý fotbal.

V sestavě se pravidelně objevuje Michal Šimeček, jak hodnotíte jeho působení v Armě?
Michal prodělal virózu, dohání kondiční manko, ale jeho výkony se lepší, má vynikající centry, které jsme dokázali několikát využít. S jeho výkonem ve včerejším utkání jsem byl spokojený.

V přípravě se objevili také Šimon Šmehýl a Jan Štefko, kteří už tým opustili...
Jedná se o dva hráče, které jsme zkoušeli, ale dohodli jsme se, že je nebudeme angažovat.
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital