Arma během Víkendu otců rozdávala auto, fanoušek Army navíc získal poukaz na 10 tisíc

ÚSTÍ N.L. - Fanoušek Army od Fortuna národní ligy získal v soutěži hlavní cenu a poukaz na víkendový pobyt pro celou rodinu v maximální hodnotě 10 tisíc korun. Šťastným výhercem je fanoušek Ústí nad Labem Anton Pastirík. Právě on u své fotografie nasbíral nejvíce "lajků". A navíc se může těšit rovněž na dvě klubové šály.
Více o výherci poukazu na víkendový pobyt pro celou rodinu v maximální hodnotě 10 tisíc korun ZDE.

Arma se jinak o nedávním Víkendu otců činila a při posledním domácím utkání s Viktorií Žižkov si výherce pan Votava převzal vůz Škoda na víkend zdarma od partnerské společnosti AUTO UL.

Kromě toho při Víkendu otců proběhl Křest knihy „HISTORIE ÚSTECKÉ KOPANÉ,  aneb Arma slaví 90 let“ od autorů Františka Pličky ml., Martina Beneše a Svatopluka Štefla proběhl za účasti primátorky města Ústí nad Labem Ing. Věry Nechybové a jejího náměstka MUDr. Jiřího Madara . Křtu významné publikace se účastnili i výkonný ředitel klubu Ing. Petr Heidenreich či místopředseda představenstva Jiří Dušek.

Divákům se pak rozdávala tleskadla a placky s nápisem "Díky táto" od LFA a dětem balónky od Lukany.

Kromě toho diváci mohou při každém domácím utkání vyhrát bednu oleje od Lukany v rámci poločasové soutěže a samozřejmostí je populární soutěž "Dvacku hoď - dres mu shoď," při kterém vylosovaný výherce může získat originální hraný dres od libovolného hráče.

Na zápas Army se vyplatí přijít! Lze během utkání získat mnoho dárků a výhod.

Současně připomínáme aktualizovaný fanshop na našem webu. Populární jsou například klubové kulichy.

FANSHOP ZDE