Arma chce potvrdit formu proti Třinci

FK Ústí nad Labem hostí v rámci 9.kola Fotbalové národní ligy souseda v tabulce. Konkrétně FK Fotbal Třinec.
Fotbalisté Army v dosavadním průběhu ročníku mohou být spokojení. Chuť porážky totiž poznali jen jednou po nepodařeném závěru domácího utkání se Znojmem. Nebýt toho a ještě ztraceného utkání ve Frýdku-Místku, mohla mít Arma ještě více bodů. Nicméně, v tuto chvíli má Arma tolik bodů, o kterých se jí minulý rok touto dobou ani nezdálo, takže je potřeba zůstat při zemi. To, že se Armě momentálně daří, je však neoddiskutovalný fakt. Po vyřazení ligové Slavie Praha totiž svěřenci Petra Němce zvítězili rovněž na půdě Českých Budějovic, když jedinou branku trefil Alois Hyčka. Vítězství mohlo být i výraznější, ale Arma ve svých dalších šancích nedokázala uspět. "Těší mě, že jsme utkání zvládli zvlášť potom, co jsme v úterý hráli pohár se Slavií. Zvládli jsme to po fyzické i herní stránce, takže jsem spokojený," hodnotil trenér Petr Němec.

Na Městský stadion v Ústí nad Labem však v pátek nepřijede snadný soupeř. Třinec se nachází o příčku za námi na 6.místě tabulky FNL se ziskem 11 bodů za 3 výhry, 2 remízy a 3 porážky s aktivním skóre 14:12. V posledním zápase hrál Třinec derby v Karviné, a i když prohrál 1:0, tak se oba trenéři shodli, že tým Třince byl kombinačně lepším celkem. Což je proti 1.týmu tabulky Karviné velký úspěch. Sestava Třince v utkání proti Karviné: Paleček – Velner, Vomáčka, Hloch, Janoščín – Bedecs – Malcharek (76. Černý), Salachna (71. Málek), Mozol, Teplý (82. Joukl) – Dedič.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ

19.kolo Fotbalové národní ligy 2013/2014
FK Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem 3:1 (1:1)
Branky: 7. Malcharek, 58. Janoščin, 83. Dedič - 23. Smola
Sestava Třince: Paleček – Kubáň, Vomáčka (C), Hloch, Matoušek – Tomeček, Motyčka, Hupka, Janoščin (85. Ceplák) – Malcharek (71. Joukl), Smetana (66. Dedič)
Sestava Ústí: Zacharda - Zeman, Vraštil, Vaněk, Pícha (90. Šraga) - Krátký, Veverka (87. Novotný), Peterka, Martykán (K), Leibl (73. Pavlata) - Smola
ŽK: 55. Peterka, 84. Vaněk (Ústí)
Rozhodčí: Adámková - Kříž, Arnošt
Diváci: 813
_______________________________________________________________________________________________________

9.kolo Fotbalové národní ligy 2015/2016
FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec

Pátek 2.10.2015 od 18:00, Městský stadion v Ústí nad Labem
Rozhodčí: Julínek - Antoníček, Vitner; delegát svazu: Helebrant

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital