Arma jde na Budějovice

Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá Fotbalová národní liga. V rámci 20. kola přijedou do Ústí nad Labem silné České Budějovice. Utkání začíná v pátek, tradičně v 18:00.
Ve 20. kole Fotbalové národní ligy přijede do Ústí nad Labem aktuálně čtvrtý celek tabulky - SK Dynamo České Budějovice.

Dynamo vstoupilo do jarní části sezóny ve velmi vlažném tempu a ze tří zápasů získalo pouze dva body. V prvním utkání přišla domácí prohra s Varnsdorfem, který rozhodl o zisku tří bodů na Střeleckém ostrově gólem ze 75. minuty. Ve druhém utkání cestovali jihočeši na hřiště Znojma, kde uhráli bod za remízu 1:1. Po prvním poločase sice na hřišti 1. SC Dynamo prohrávalo, v 65. minutě ale srovnal Benát a dal výsledku finální podobu. Tří bodů se Budějovice nedočkaly ani ve třetím jarním utkání. Dynamo přivítalo v domácím prostředí Sokolov a bylo jasným favoritem. Svou úlohu ovšem nezvládlo. Domácí šli sice zásluhou Wermkeho do vedení, Sokolov ale v 86. minutě udeřil a vyrovnal na konečných 1:1.

Dynamo tak získalo ze tří zápasů pouze dva body a ztratilo tak kontakt s aktuálně druhou Ostravou, na kterou momentálně ztrácí ze čtvrté pozice šest bodů. České Budějovice tak přijíždějí do Ústí nad Labem v roli papírového favorita, který se ale na jaře herně trápí.

První vzájemné utkání v této sezóně dopadlo lépe pro jihočeský tým, který doma porazil Armu 2:1. Jedinou branku ústeckých fotbalistů tehdy zaznamenal Pavel Moulis.

Přijďte podpořit Armu v boji proti dalšímu těžkému soupeři. V případě, že nemůžete dorazit na Městský stadion v Ústí nad Labem, můžete sledovat textový online přenos.

Utkání začíná v pátek 31. 3. 2017 v 18 hodin.