Arma jede do Vlašimi

V rámci 19. kola Fotbalové národní ligy zajíždí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště aktuálně páté Vlašimi.
Vlašim vkročila do jarní části sezóny pravou nohou, když v domácím prostředí porazila Frýdek-Místek 3:1. Vlašim začala dobře a po první půli vedla po brankách Jandy a Hadaščoka 2:0. Hosté sice dokázali v 57. minutě snížit, Vlašim si ovšem nenechala body utéct a v závěru potvrdila své vítězství gólem na 3:1.

V posledním zápase zajížděla Vlašim na hřiště vedoucí Olomouce, kde srdnatě bojovala, ale odjela z prázdnou po porážce 0:1. Vlašimi tím skončila série zápasů bez porážky, která se zastavila na čísle 10.

Utkání ve Vlašimi začíná v sobotu v 15:00.