Arma jede poprvé ven. Přiveze body z Chrudimi?

ÚSTÍ N.L. - Po devatenácti letech se fotbalisté Chrudimi vrátili do druhé ligy. A už v 2. kole jim budou také čelit naši hráči, a to na chrudimském trávníku. Utkání začíná v sobotu 28.7. od 10:15.
Arma zaznamala úspěšný vstup do nového ročníku Fortuna:národní ligy. Na domácím hřišti svěřenci Aleše Křečka přehráli Sokolov 2:1 po brankách Jindráčka a Strady. Vítězná premiéra potěší, ale vesměs zatím nic neznamená. V tom duchu hovořil po zápase o trenér Křeček, který první tříbodový zisk nechtěl příliš přeceňovat.

V brance proti Sokolovu začal Jiří Lindr, uvedli se i nové posily, ať už Michal Bílek či Dominik Šup. K soupeři řekl trenér Křeček toto: "Nováčka z Chrudimi viděl v minulém kole asistent Béda Vrabec. Jde o to, abychom si nemysleli, že to nyní půjde samo a došlo snad k podcenění nováčka soutěže. Naopak to bude těžký zápas. A budeme se snažit bodovat." 

Marek Krátký sobotního soupeře dobře zná: "S Chrudimí jsem hrával za Hradec, měli jsme s nimi několik přípravných zápasů, města nebyla daleko od sebe. Chrudim má tým dlouho pohromadě. I na jejich zápasy v ČFL jsem se byl několikrát podívat. Musíme se na to připravit. Pro Chrudim bude druhá liga něco jiného než třetí, ale jsou zvyklí hodně bojovat a hrát tvrdě. A o bojovnosti je i druhá liga," dodává mladý fotbalista. 

MFK CHRUDIM 

Chrudim vstoupila do nového ročníku druhé ligy remízou na hřišti Viktorie Žižkov. Má tak do tabulky úvodní cenný bod, Východočeši však pomýšleli na víc. „I nyní mě trochu mrzí, že jsme na Žižkově nevyhráli. Tři body nebyly daleko, nicméně na úvod sezony i jeden bereme na sto procent,“ sdělil na klubovém webu asistent trenéra Sebastien Langr.

Náš sobotní soupeř se vrátil do druhé ligy po devatenácti letech. A proto, hlavně v domácím prostředí, chce těžit z vysokého diváckého zájmu. Chrudimští už proti Armě očekávají vysokou návštěvu. Jak utkání dopadne, se dozvíme v sobotu po poledni. 

Zápas je možné sledovat online  ZDE


Autor: map
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital