Arma míří do Ostravy

Jarní část Fotbalové národní ligy začíná! Arma zahájí jaro na horké půdě Městského stadionu v Ostravě-Vítkovicích, kde sehraje utkání s Baníkem Ostrava.
Utkání 17. kola začíná v sobotu v 15:00. Fotbalisté Ústí nad Labem jedou na hřiště favorita s rolí týmu, který bude chtít soupeře zaskočit.

Ostrava prožila povedenou přípravu na jarní část sezóny. Svým soupeřům nasázela třikrát po pěti gólech, slovenský Poprad schytal na umělém trávníku v Orlové dokonce osmičku. Baník zakončil přípravu s bilancí 7 výher, jedné remízy a dvou porážek.

Přehled utkání Baníku v přípravě:
Baník Ostrava - Górnik Zabrze 3:1
Karviná - Baník Ostrava 0:5
Třinec - Baník Ostrava 1:0
Baník Ostrava  - Poprad 8:0
Gliwice - Baník Ostrava 2:0
Petřkovice - Baník Ostrava 0:5
Trnava - Baník Ostrava 2:2
Baník Ostrava - Nitra 5:0
Baník Ostrava - Skalica 2:1
Baník Ostrava - Hlučín 3:0

V prvním vzájemném utkání sezóny podlehla Arma Baníku v domácím prostředí 0:3. Ústeckým nepomohla ani solidní návštěva více než dvou a půl tisíc diváků, kteří dorazili na Městský stadion v Ústí nad Labem. Fanoušci v Ostravě se těší na opětovný rozjezd ligy a očekává se solidní divácká návštěva.

Trenér Jiří Skála prozradil něco málo k utkání: "Víme jak na Baník působit, hráli jsme s nimi na podzim, víme, kde nás tlačila bota. Nemyslím si, že by se herní obraz Baníku od podzimní části změnil, přišlo sice pár nových hráčů, ale způsob hry je stejný. Věřím, že se na Baník připravíme lépe, že to utkání bude z naší strany důstojnější a hlavně atraktivní pro diváky."
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital