Arma na hřišti Vyšehradu neuspěla, prohrála 1:2

ÚSTÍ N.L. - Fotbalisté Ústí nad Labem nečekaně prohráli s třetiligovým Slavojem Vyšehrad. V Praze podlehli svému soupeři 1:2.
Armu poprvé v letošní zimě čekal venkovní zápas a ve středu 14.2. odehrála utkání v Praze, když se postavila třetiligovému Slavoji Vyšehrad. Ústečtí se střetli již se čtvrtým soupeřem z ČFL během letošní přípravy. Zatímco Dobrovice, Litoměřicko i Brozany Arma v klidu přehrála, tentokrát proti Vyšehradu narazila.

Ústečtí hráči se přitom poprvé střelecky prosadili už v 6. minutě, kdy otevřel skóre obránce Michal Zeman. Ve 28. minutě ovšem domácí Vyšehrad vyrovnal a krátce po přestávce v 49. minutě se domácí dostali do vedení, když proměnili penaltu. Domácí exutor provedl pokutový kop "Panenkovým" dloubákem a strhnul vedení na stranu Vyšehradu. To vydrželo až do závěrečného hvizdu.

Armu čekají v zimě už poslední dvě přípravná utkání. Doma se 16. února střetne s divizním Chomutovem a generálku na druhou ligu pak odehraje 24.2. proti Sokolovu.

FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem 2:1 (1:1)
Branka Ústí: 6. Zeman

Sestava Ústí:  Vašek -  Gilián, Peterka, Pimpara, Šnirc, Zeman, Ťok, Richter, Procházka, Pilík, Jindráček.
Střídali: Pokorný, Dramé, Výborný, Laňka.