Arma na Plzeň nestačila, ze západu Čech si odváží porážku 1:4

Ve druhém zápase v rámci zímní přípravy vyrazila Arma do Plzně. Ukání proti aktuálně druhému týmu FORTUNA:LIGY prohráli fotbalisté Ústí nad Labem 1:4.
První branka přišla ve 29. minutě, kdy se prosadil domácí Čermák a otevřel skóre. Na konci prvního poločasu se západočeskému týmu povedlo dvakrát zvýšit skóre. Postupně se trefili Kayamba a Mihálik.

V 62. minutě se dočkala i Arma, hrubé chyby plzeňské obrany využil Fortune Bassey - 3:1. V závěru pečetil výhru Plzně Alvir.

FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1 (3:0)
Branky: 29. Čermák, 40. Kayamba, 43. Mihálik, 87. Alvir - 62. Bassey

Sestava FC Viktoria Plzeň:
I. poločas: Sváček – Řezník, Hejda, Hubník, Limberský – Bucha, Kalvach, Čermák – Kayamba, Beauguel, Mihálik
2. poločas: Sváček – Havel, Pernica, Gabriel Hloušek – Herc, Procházka, Šulc – Alvir, Chorý, Kovařík

Sestava FK Ústí nad Labem:

1. poločas: Tvrdoň – Strada, Brak, Vlček, Písačka – Peterka, Richter, Bílek – Bassey, Matějka, Krátký
2. poločas: Tvrdoň – Strada, Pimpara, Písačka (67. Hudec), Prošek – Peterka, Valenta, Miskovič – Vais, Matějka (77. Kolařík), Bassey (64. Jirkovský).

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.