Arma na Táborsko nestačila, domů se vrací s prázdnou

23. kolo Fotbalové národní ligy se odehrálo netradičně ve středu. Arma zamířila do Sezimova Ústí, kde se střetla s Táborskem.
Utkání začalo vlažně a první větší příležitost přišla až ve 23. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Peterka, ale neuspěl. První zajímavější akce domácího Táborska skončila gólem. Ve 27. minutě si na centr naběhl obránce Jakub Navrátil a otevřel skóre. 

V 52. minutě se k zakončení tlačili domácí, ale porovnou ústeckou obranu nepřekonali. V 65. minutě to bylo 2:0 pro jihočechy. Ciku poslal centr za obranu a Zdeněk Musiol přehodil brankáře Zachardu. V 69. minutě se do šance tlačil v utkání velmi aktivní Pouček, ale nedokázal zamířit přesně. 

Táborsko si zbytek zápasu pohlídalo a po vítězství 2:0 získává tři body.

FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem 2:0 (1:0)

Branky: Navrátil, Musiol

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil (48. Běloušek), Zavadil, Toml, Hanzlík – Ciku (86. Nešický), Kalvach, Mršić (70. Klusák), Kučera – Javorek, Musiol. 

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Gilián, L. Vaněk (73. Kateřiňák), Pícha, J. Peterka – Martykán, Pimpara, Leibl, Miskovič (68. Jindráček), Moulis – P. Výborný (68. Pouček). 
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital