Arma na úvod zimní přípravy remizovala v Teplicích 2:2, pro Radima Nováka se vybralo 41 200 Kč!

V prvním utkání zimní přípravy 2020 zamířila Arma k severočeskému derby do Teplic. Utkání přispělo k dobré věci, v boji Radima Nováka proti zákeřné nemoci.
Teplice vstoupily do zápasu aktivněji a od začátku se nastěhovali před branku Army. První šanci ale měla Arma. Po dvou rychlých přihrávkách se na branku řítil Fortune Bassey, brejk ale nezakončil dobře.

První branky se ale Arma dočkala. V 7. minutě zakončil krásnou kombinaci Lukáš Matějka. Ve 31. minutě měli velkou šanci domácí. Dalekonosnou střelu jan Plachý pouze vyrazil a k dorážce se dostal Vyhnal, ale na ústeckém brankáři si vylámal zuby.

Ve 33. minutě už ale Vyhnal přispěl k úspěchu svého týmu. Jeho hlavička sice gólem neskončila, ale dorážka Kučery už ano - 1:1.

V 53. minutě se blýskl Plachý, který skvěle zastavil šanci Knapíka. Další výborný zákrok předvedl Plachý v 67. minutě proti Žitnému. V 73. minutě už to domácím vyšlo. Igor Paradin prošel do vápna a střelou na zadní tyč nedal Plachému šanci.

Arma ale rychle vyrovnala. V 75. minutě napadal Patrik Škoda domácího brankáře, který vyrobil obrovskou hrubku - 2:2. Osmnáctiletý ústecký odchovanec tak skóroval hned ve svém prvním zápase za "A" tým!

Arma mohla v závěru rozhodnout, k dispozici měla několik rohových kopů, žádný ale úspěchem neskončil. Arma tak na úvod přípravy remizovala s prvoligovými Teplicemi 2:2.

Zápas pomohl Radimu Novákovi v boji proti zákeřné nemoci, celková vybraná částka činí 41 200 Kč! Děkujeme všem zúčastněným za podporu!

FK Teplice - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
Branky: 33. Kučera, 73. Paradin - 7. Matějka, 75. Škoda

Sestava FK Teplice: Keranović - Žitný, Moulis, Vyhnal, Hyčka, Trubač, Kučera, Knapík, Mareš, Radosta, Paradin. Náhradníci: Baftjiar, Čmovš, Emmer, Shejbal, Liška, Hural, Grigar.

Sestava FK Ústí nad Labem:
1. poločas: Plachý - Strada, Hudec, Pimpara, Chodora, Bílek, Valenta, Miskovič, Kolařík, Bassey, Matějka.
2. poločas: Plachý - Krátký, Brak, Vlček, Písačka, Peterka, Vais, Jirkovský, Richter, Škoda, Matějka.

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.