Arma na závěr Tipsport ligy nestačila na Příbram

V posledním kole zimní Tipsport ligy se Arma před televizními kamerami střetla v dopoledních hodinách s prvoligovou Příbramí. Arma v utkání vedla 2:0, bodů se ale nedočkala.
Arma vstoupila do utkání aktivněji a v 10. minutě byla odměněna vedoucí brankou. Marek Krátký z pravé strany naběhl do pokutového území Příbrami a přihrávkou skrz vápno našel na druhé tyči volného Šimona Šmehýla, který nabídnutou šanci proměnil a zapsal si druhý gól v zimní přípravě.

Ve 25. minutě mohla vést Arma o dvě branky, rána Daniela Richtera ale trefila jen spojnici obou tyčí Švengerovi branky. Ve 30. minutě už to 2:0 pro Armu bylo. Marek Krátký se dostal do pokutového území a krásnou ranou pod víko nedal Švengerovi šanci. Příbramský brankář sice stál na správném místě, ale střela byla umístěná tak přesně, že na ni nedosáhl.

Ve 37. minutě se dočkala také Příbram, odražený míč si na hranici vápna našel Filip Hlúpik a z voleje vypálil tvrdou střelu přesně k tyči a překonal Jiřího Lindra - 1:2. Ve 42. minutě zkusil zajímavě rozehrát roh příbramský Nový, který poslal míč na břevno, ten se následně odrazil za branku. Hezký fotbalový moment gól nepřinesl a Arma tak vedla po prvním poločase nad Příbramí 2:1.

V 50. minutě bylo vyrovnáno. Z podobného místa jako Marek Krátký při prvním gólu Army přihrál Hlúpik pod sebe a Rostislav Jandera skluzem umístil míč do branky. V 57. minutě trefil Šmehýl ve skluzu jednoho z domácích fotbalistů a sudí tento zákrok ocenil červenou kartou. V 65. minutě se oslabená Arma dostala poprvé v zápase do nevýhodného stavu. Jandera prošel do vápna, kde našel Antonína Fantiše, který z úhlu překonal Mariana Tvrdoně.

O šest minut později si právě Jandera našel střílenou přihrávku z rohu hřiště a z prostoru malého vápna ji umístil do ústecké branky - 4:2. Rostislav Jandera byl velice aktivní a 81. minutě dokončil hattrick. Spolu s Fantišem vyřešili "hokejovou" situaci dva na jednoho a poslali Příbram do vedení 5:2. Tímto výsledkem zápas také skončil a Arma se tak rozloučila s Tipsport ligou porážkou.

1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem 5:2 (1:2)
Branky: 37. Hlúpik, 50. Jandera, 65. Fantiš, 71. Jandera, 81. Jandera – 10. Šmehýl, 30. Krátký

1.FK Příbram: Švenger – Skácel, Nitrianský, Nový, Jablonský – Voltr, Katidis, Průcha, Kilián, Hlúpik – Fantiš
Náhradníci: Kočí – Jandera, Rezek, Januška

FK Ústí nad Labem: Lindr – Bílek, Šmehýl, Pimpara, Valenta, Matějka, Krátký, Richter, Kingue, Šimeček, Brak
Náhradníci: Tvrdoň – Chodora, Nágl, Štefko, Šup, Miskovič, Mužík, Hudec

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.