Arma nasázela Litoměřicku šest branek

V posledním přípravné utkání před sezónou narazila Arma na Litoměřicko hrající ČFL, tedy třetí nejvyšší soutěž.
Arma svého soupeře po celý zápas přehrávala a po zásluze zvítězila. V každém poločase mohli diváci vidět tři branky v síti soupeře. Skóre otevřel v 9. minutě Pavel Pilík. V 18. minutě zvýšil na 2:0 Štěpán Kacafírek. O minutu později se prosadil Richter.

Další branka přišla v 54. minutě, kdy se prosadil kapitán Jan Peterka. V 8. minutě navýšil skóre Miskovič. Poslední branku pak vstřelil Petr Výborný.

FK Ústí nad Labem - FK Litoměřicko 6:0 (3:0)
Branky: 9. Pilík, 18. Kacafírek, 19. Richter, 54. Peterka, 58. Miskovič, 70. Výborný