Arma odstartovala letní přípravu, dorazily i nové tváře

Fotbalisté Ústí nad Labem dnes zahájili letní přípravu na sezónu 2019/2020. Na tréninku se objevily i nové tváře.

Fotbalisté Army se po představení nového majitele klubu přesunuli do tréninkového areálu na Klíši, kde se uskutečnil první trénink v rámci letní přípravy 2019.

Na tréninku se objevily i nové tváře. Další dva hráči se k týmu připojí později. Do přípravy "A" týmu se zapojilo také několik dorostenců. Na zkoušku přišel také exústecký Ivan Šnirc, který se s klubem rozloučil na konci sezóny 2017/2018.

V přípravě se objevil útočník Fortune Akpan Bassey, který naposledy nastupoval za Olympii Radotín v České fotbalové lize. V ní předváděl výborné výkony a nasázel 24 branek!

Tým naopak opustil brankář Jiří Lindr. Zkušený brankář se rozhodl z rodinných důvodů ukončit své působení v Ústí nad Labem. Do přípravy tak naskočil jednadvacetiletý brankář Jan Plachý z Teplic.

V útoku bude nadále působit Lukáš Matějka, kterému se prodloužilo hostování z Plzně o další rok!

Aktuální podoba kádru v přípravě:

Brankáři: Marian Tvrdoň, David Němec, Jan Plachý

Obránci: Vojtěch Brak, Jiří Pimpara, Ondřej Jakubov (zkouška), Jáchym Bechyně, Ivan Šnirc (zkouška), Martin Jirkovský, Tomáš Vlček (zkouška z SK Slavia Praha)

Záložníci: Marek Strada, Matyáš Písačka (zkouška - naposledy Olympia Radotín), Jan Peterka, Matěj Valenta, Michal Bílek, Daniel Richter, Jiří Miskovič, Jan Mužík, Ondřej Kolařík, Karel Jakš, Václav Prošek, Marek Krátký, Youba Drame

Útočníci: Filip Turek, Lukáš Matějka, Fortune Akpan Bassey

Později se připojí: Michal Šimeček, Daniel Chodora

Odchody: Daniel Procházka (uplatněná výstupní klauzule z týmu FC Hradec Králové), Jiří Lindr (konec z rodinných důvodů), Dominik Šup (návrat z hostování do Teplic), Oliver Janso, Adam Nágl, Radek Dvořák.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.