Arma - Olympia: soutěže

I na středečním utkání s Olympií Praha jsme si pro vás připravili několik soutěží.
Jako již tradičně se odehrála soutěž se společností Glencore o bednu oleje Lukana, kterou si odnesl domů vítěz našeho fotbalového curlingu.

Svých cen se dočkali i vítězové soutěže se Sponzorskou vstupenkou. Za první místo si výherce odnesl značkové tričko od společnosti YES a dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na představení ROCK PO NAŠEM. Druhý v pořadí si odnesl masážní přípravky od společnosti EMSPOMA a dvě vstupenky do ústecké ZOO. Za třetí místo jsme výherce ocenili Knihou o historii Army a dvěma vstupenkami do sauny BROOKLYN na Severní Terase.

Na závěr si přišel na své fanoušek, který svklékl z dresu brankáře Petra Vaška v soutěži Dvacku hoď, dres mu shoď.