Arma podlehla Dukle 1:3

V dalším přípravném utkání narazila Arma v Roudnici nad Labem na pražskou Duklu.
Dukla začala dobře a hned v 8. minutě se hlavičkou prosadil útočník Jan Holenda. O dvě minuty později měl stejný hráč další šanci, tentokrát ale nemířil přesně. Aktivní Holenda ve 14. minutě připravil velkou šanci pro Hanouska, který ale neprostřelil blokující ústeckou obranu. 

Ve 28. minutě se Dukla dostala do dvougólového vedení, nepozornost obrany Army využil Ivan Schranz. Ve 41. minutě měl šanci Jan Holenda, jehož střelu zblokovala ústecká obrana a míč proskákal jen těsně vedle tyče.

V 54. minutě se prosadila i Arma. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Michal Zeman a míč skončil až za brankovou čárou. V 80. minutě se do samostatného úniku dostal Mustedanagič a rozhodl definitivně utkání ve prospěch Dukly Praha.

FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 3:1 (2:0)
Branky: Holenda, Schranz, Mustedanagič - Zeman

Sestava Army:
1. poločas: Kotěra, Šnirc, Vaněk, Peterka, Zeman, Procházka, Richter, Miskovič, Jindráček, Gilián, Matějka
2. poločas: Tvrdoň, Šnirc, Vaněk (Seidl), Pimpara, Zeman, Procházka, Peterka, Miskovič, Výborný(Jelínek), Richter, Kacafírek
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital