Arma podlehla podzimnímu mistrovi a účastníkovi jarní fáze Evropské ligy

V dalším přípravném utkání se Arma střetla s podzimním mistrem nejvyšší české soutěže a účastníkem jarní fáze Evropské ligy - pražskou Slavií.
Prvního gólu se diváci dočkali ve 4. minutě, když se prosadil Jaromír Zmrhal. V 16. minutě mohlo být vyrovnáno, Procházka se elegantně uvolnil přes Masopusta a našel hlavu Lukáše Matějky, ten ale mířil mimo. Ve 29. minutě mohl využít chyby v obraně Slavie Olivier Kingue, ale míč do branky nedostal. Pražané pak vstřelili druhý gól, ale zakončující hráč stál v ofsajdu a gól tak nemohl platit. Po prvním poločase platil stav 1:0 pro Slavii.

Hned ve 49. minutě poslal Coufal míč do vápna a Milan Škoda ho umístil do branky. O dvě minuty později uklidil do branky odražený míč Traoré a bylo to o tři branky. V 63. minutě se ke čtvrtému gólu dostal van Buren, jehož střela na zadní tyč prošla přes vyběhnuvšího Lindra až do sítě. V 65. minutě připravil Sýkora gól pro Olayinku a Slavia vedla už 5:0. V posledních 25 minutách přidal podzimní mistr nejvyšší české soutěže další tři branky a zvítězil přesvědčivě 8:0.


SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 8:0 (1:0)
Branky: 4. Zmrhal, 49. Škoda, 51. Traoré, 63. Buren, 65. Olayinka, 70. Škoda, 84. Dvořák vl., 89. Ševčík.

SK Slavia Praha: 1. poločas: Kovář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer – Zmrhal, Baluta, Masopust – Mešanovič 
2. poločas: Kuciak – Coufal, Jugas, Vlček, Bořil – Traoré, Ševčík, Sýkora, van Buren, Olayinka – Škoda

FK Ústí nad Labem: Lindr – Bílek, Kingue (75. Nágl), Pimpara, Šimeček (71. Dvořák) - Peterka, Procházka, Valenta, Krátký, Richter (66. Miskovič) - Matějka

Na záznam utkání se můžete podívat zde.
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital