Arma porazila Chomutov 3:0

V dalším přípravném utkání přivítala Arma na umělém trávníku Městského stadionu divizní Chomutov, který porazila i díky dvěma gólům Jiřího Miskoviče 3:0.
Počasí přípravě v Ústí nad Labem příliš nepřeje. Po mrazivém a zasněženém utkání se hráči museli vypořádat s neustávajícím deštěm.

Úvod utkání byl hodně bojovný a mokrý terén přál skluzům, kterých viděli přihlížející diváci hned několik. První možnost měli hosté, ale proměnit ji nedokázali. Arma se poprvé ozvala ve 24. minutě, když Daniel Richter napálil břevno.

Ve 30. minutě se k dobré střele z prostoru za pokutovým územím dostal Jiří Miskovič, obrana Chomutova mu ji ale tečovala těsně nad branku. O minutu později už gól padl, po rohovém kopu se z dálky opřel do míče Jiří Miskovič a trefil parádně! Jeho střela skončila přímo v šibenici.

Ve druhém poločase měla Arma další šance, ale dlouho se jí nedařilo zvýšit skóre. To přišlo až v 59. minutě, kdy si prudkou přihrávku z pravé strany srazil do vlastní branky Kunert.

Ve stále hustějším dešti se Arma prosadila ještě jednou. V 78. minutě podruhé v zápase skóroval Jiří Miskovič, který trefil přesně na zadní tyč. Arma tak porazila Chomutov 3:0.

FK Ústí nad Labem - Fc Chomutov 3:0 (1:0)
Branky: 31. Miskovič, 59. Kunert vl., 78. Miskovič

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Prošek, Brak, Pimpara, Šimeček (46. Procházka) - Peterka, Richter (46. Valenta), Miskovič, Dvořák, Krátký - Matějka (59. Nágl). Náhradníci: Němec, Chodora.

Sestava FC Chomutov: Zaťko, Kubík, Mána, Kunart, Jánošík, Klimeš, Svoboda L., Boček, Turay, Gedeon, Turek. Náhradníci: Mužík, Svoboda T., Myšička, Chaloupka, Příhonský, Maršálek, Švejda.

Ohlasy trenéra Aleše Křečka:
"V první řadě bych chtěl vyseknout poklonu soupeři, který mě překvapil, jakým způsobem chtěl zápas odehrát. Dokud měli síly, hráli otevřeně, snažili se kombinovat a nezatáhli se. Zápas měl kvalitu, z naší strany byl herně v pořádku, prakticky celý jsme ho odehráli v převaze, jen mě mrzí, že jsme nedali více branek, protože jsme měli šance, které jsme nedotáhli. Důležitá je pro nás i nula, protože jsme v předchozích zápasech góly dostávali."