Arma porazila divizní Chomutov vysoko 6:0!

V pátém utkání v rámci zimní přípravy přivítala Arma na umělém trávníku Městského stadionu divizní FC Chomutov.
Arma po celý zápas dobývala území soupeře, který vyrážel do občasných protiútoků, ty ale končily neúspěšnými přihrávkami a nebyly tak pro Armu nebezpečné.

O první gól se postaral ve 25. minutě utkání Lukáš Matějka, který z blízkosti překonal brankáře hostí. Další branky přišly až ve druhém poločase. Nejprve z dálky napřáhl Michal Bílek, poté se parádní střelou prosadil Matěj Valenta. Tentýž hráč v 69. minutě prokličkoval obranou soupeře a zvýšil na 4:0.

V závěru si na centr z pravé strany naběhl Vojtěch Brak a přidal pátý gól. O poslední trefu se postaral o dvě minuty později Marek Strada.

První zápas za "A" tým Army odehráli osmnáctiletý Tomáš Zůza a čerstvě sedmnáctiletý Adam Černý!

FK Ústí nad Labem - FC Chomutov 6:0 (1:0)
Branky: 25. Matějka, 52. Bílek, 57. Valenta, 69. Valenta, 87. Brak, 89. Strada

Sestava FK Ústí nad Labem: Plachý - Zůza (46. Strada), Hudec, Písačka, Prošek (14. Brak) - Valenta, Peterka (70. A. Černý), Miskovič (46. Bílek) - Richter, Drame (61. Škoda), Matějka (46. Jirkovský).

Sestava FC Chomutov: Švejda - Gedeon, Příhonský, Mužík, Kibal, Svoboda, Jelínek, Kubík, Chaloupka, Mušovič, Bismark. Náhradníci: Kamal, Turek, Maršálek, Amsal, Pěnička, Vávra, Zaťko.

Ohlas trenéra Aleše Křečka: "Po zápasech s týmy ze špičky ligové tabulky, Plzní, Slavií a Spartou to byl první zápas, který jsem byl zvědavý jak zvládneme, po těchto zápasech, které se nám povedly. Jsem rád, že jsme to takhle zvládli. Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, nedařilo se nám dát hned ze začátku góly. Ty zápasy nejsou jednoduché, odehráli jsme poslední tři zápasy na přírodním hřišti, teď jsme se vrátili na umělku, ikdyž tady trénujeme, tak je ten zápas jiný. V průběhu zápasu jsme si vytvořili hodně šancí a jsme rád, že se nikomu nic nestalo a že jsme ten zápas takto zvládli."

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.