Arma porazila Karlovy Vary 4:1, Youba Drame je v pořádku

V šestém přípravném utkání přivítala Arma na umělém trávníku Městského stadionu třetiligové Karlovy Vary.
Tým, kterému patří předposlední pozice v "A" skupině ČFL vzdoroval Armě až do 23. minuty, kdy se z hranice šestnáctky prosadil Lukáš Matějka.

Poté se začali prosazovat i hosté, kteří si vybojovali dvě zajímavé standardní situace z hranice velkého vápna, obě takřka ze stejného místa. Ani jedna však neohrozila branku Army. Ve 33. minutě se hosté dočkali vyrovnání. Střelu jednoho z karlovarských hráčů si nešťastně srazil do branky Marek Strada. Míč mířil do protipohybu Mariána Tvrdoně a ten tak neměl šanci zasáhnout.

Ve 42. minutě byl ve vápně faulován Lukáš Matějka a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. K penaltě se postavil Marek Strada a nekompromisně proměnil. Arma tak po prvním poločasu vedla 2:1.

Aktivní vstup Army do druhého poločasu se dočkal odměny hned po pár vteřinách. Tvrdou ranou se prosadil Matěj Valenta a zvýšil na 3:1.

Na zápas se sešlo početné obecenstvo a všem přítomným zatrnulo v 62. minutě. Po ostrém zákroku jednoho z karlovarských hráčů se k zemi poroučel Youba Drame, pro kterého zápas skončil a byl přepraven do nemocnice. Vyšetření však neprokázalo žádná zranění. Youba Drame je tedy v pořádku a bude pokračovat v dalším průběhu zimní přípravy.

Utkání se víceméně dohrávalo. V 79. minutě přidal čtvrtý gól po centru z pravé strany Jiří Pimpara, který zůstal ve vápně osamocený a hlavou zamířil přesně do hostující svatyně. Arma tedy zvládla i druhý domácí zápas v přípravě.

FK Ústí nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary 4:1 (2:1)
Branky: 23. Matějka, 42. Strada (pen.), 46. Valenta, 79. Pimpara - 33. Strada (vl.)

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada, Brak, Pimpara, Hudec B. - Peterka, Valenta, Bílek (46. Richter), Jirkovský (58. Zůza) - Drame (62. A. Černý), Matějka (46. Bassey). Náhradníci: Plachý

Sestava FC Slavia Karlovy Vary: Chára - Pěkný, Procházka, Maňák, Skala, Hudec J., Stöckner R., Holík, Vokáč, Nezbeda, Kalina. Náhradníci: Stöckner M., Dubnička, Bláha, Jaffan.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.