Arma porazila Slovan Velvary 2:1

V mrazivém počasí se Arma poprvé v rámci zímní přípravy představila v domácím prostředí a jejím soupeřem byl třetiligový tým Slovan Velvary. 
Utkání začalo velmi opatrně a v prvních 15 minutách se k vážnější střele dostal Michal Bílek a to hned dvakrát. Ale ani jeden z pokusů nebyl pro brankáře hostí nebezpečný natolik, aby přinesl gólovou šanci.

V 17. minutě se Arma dočkala prvního gólu. Marek Krátký ukličkoval v pokutovém území obránce a přízemní střelou překonal brankáře hostí. 

Ve 34. minutě bylo srovnáno, Polák se prosadil z vápna střelou na zadní tyč. Po prvním poločase ale vedla Arma, ve 43. minutě se o to postaral svým druhým gólem v utkání Marek Krátký, který se prosadil znovu z pokutového území, když se trefil přesně ke vzdálenější tyči.

Ve druhém poločase se pokoušeli hosté srovnat, ale jejich pokusy pochytal brankář Jiří Lindr. Arma mohla také přidat třetí gól, ale její pokusy létaly těsně vedle branky. Arma tak porazila Velvary 2:1.

FK Ústí nad Labem - TJ Slovan Velvary 2:1 (2:1)
Branky: 17. Krátký, 43. Krátký - 34. Polák

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň (46. Lindr) - Bílek (68. Příhonský), Brak (76. Bechyně), Pimpara, Šimeček - Valenta, Richter (46. Nágl), Miskovič, Krátký (60. Chodora), Dvořák (46. Procházka) - Šup (46. Matějka)

Sestava TJ Slovan Velvary: Měsíček - Nosek, Obrtlík, Ludvík, Tenkl, Kavka, Pavlíček, Kovařík, Vopat, Polák, Muller. Střídali: Šalda, Havel, Kalas, Doležal
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital