Arma porazila v generálce na ligu Dobrovice vysoko 4:0

Arma porazila v generálce na jarní část sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY třetiligové Dobrovice vysoko 4:0! Dvěma góly se na vítězství podílel útočník Lukáš Matějka.
Arma vstoupila do utkání aktivně a ohrožovala branku soupeře. V 19. minutě přišel první gólový moment, o který se postaral Marek Krátký, jenž úspěšně zakončil z pokutového území.

Další branka přišla až ve druhém poločase, v 52. minutě si na míč počkal kapitán Jan Peterka a střelou k protější tyči zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později byl výsledek ještě veselejší. Krásnou kombinaci zakončil Lukáš Matějka a Arma vedla 3:0. O poslední branku se postaral v závěru opět Lukáš Matějka. V 86. minutě poslal hezkou střelu ke vzdálenější tyči a nedal brankáři soupeře šanci zasáhnout - 4:0.

Více už diváci neviděli a Arma tak porazila v generálce na jaro Dobrovice vysoko 4:0!

FK Ústí nad Labem - FK Dobrovice 4:0 (1:0)
Branky: 19. Krátký, 52. Peterka, 56. Matějka, 86. Matějka

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň, Janso, Brak, Pimpara, Krátký, Peterka, Prošek, Dvořák, Šup, M. Valenta, Nágl, Richter, Bílek, Procházka, Miskovič, Matějka, Lindr.

Sestava FK Dobrovice: Bartoš, Novák, Soběslav, Kühnel, Tvaroha, Petrlák, Žaloudek, T. Valenta, Osvald, Klajn, Volf, Routek, Malý, Vajgl, Fotr, Petlička, Sodoma, Žižka.