Arma porazila v generálce na nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Velvary 4:0

Arma porazila v generálce na nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Slovan Velvary vysoko 4:0!
Arma se od začátku prezentovala nápaditým útočným fotbalem. Po hezké kombinaci se ve 12. minutě dostal k míči Fortune Bassey a otevřel skóre. Ve 20. minutě se z pravé strany prosadil Youba Drame, který přehodil brankáře a zvýšil na 2:0.

Na první gól druhého poločasu se čekalo do 54. minuty, kdy se prosadil Václav Prošek. V závěru pak ještě navýšil vedení Army na konečných 4:0 Marek Strada.

FK ÚSTÍ NAD LABEM - FC SLOVAN VELVARY 4:0 (2:0)
Branky: 12. Bassey, 20. Drame, 54. Prošek, 84. Strada

Sestava FK Ústí nad Labem: Plachý, Brak, Bílek, Drame, Peterka, Bassey, Písačka, Vlček, Jakubov, Valenta M., Jirkovský. Náhradníci: Tvrdoň, Pimpara, Krátký, Richter, Miskovič, Kolařík, Prošek, Strada, Matějka.

Sestava FC Slovan Velvary: Měsíček, Nosek, Ludvík, Šimkovský, Kryštof, Vopat, Polák, Bulíř, Tenkl, Šustr, Surmaj. Náhradníci: Valenta P., Chábera, Šolar, Kovařík, Kafka.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.