Arma představila nové dresy. V čem nastoupí proti Sokolovu?

ÚSTÍ N.L. - S novou sezónou se fanoušci Army mohou také těšit na nové dresy svého oblíbeného klubu. V čem hráči Army budou v celém ročníku 2017-2018 nastupovat?
Ústečtí už mají za sebou první kolo Fortuna národní ligy, když nastoupili před týdnem na hřišti Vítkovic. Tam se Arma představila v třetí sadě dresů, které prošly revoluční novinkou. Arma totiž poprvé v historii nastoupila v moderních zelených dresech se žlutými pruhy.

Hostující variantou jsou čistě bílé dresy a v domácích duelech se Ústečtí představí v bílo-modré kombinaci. Armu letos obléká značka Joma.

Podívejte se na nové dresy ve fotogalerii - stačí rozkliknout obrázky pod článkem.