Arma přestřílela Brozany

V předposledním přípravném utkání před startem jarní části sezóny přivítala Arma na domácím hřišti divizní celek SK Sokol Brozany.
Arma vstoupila do utkání aktivně a po chybě hostujícího brankáře se už ve 4. minutě prosadil Leibl. Domácí měli i nadále více ze hry a ve 22. minutě se po pohledné kombinaci trefil Peterka. O sedm minut později zužitkoval další hezkou kombinaci Moulis. Hned na začátku druhého poločasu se dočkali i hosté, když se prosadil velmi aktivní Chukwuma. Brozany se snažily o další snížení, jejich snahu ale utnul v 56. minutě Pícha. Povedenou ránu předvedl v 59. minutě hostující Marič, který snížil na 4:2. V 65. minutě už to opět bylo o tři branky, když se podruhé v zápase prosadil Moulis. 70. minuta přinesla snížení na 5:3, branku vstřelil Benda. V 77. minutě si dal nešťastný vlastní gól Pimpara. Další branky už nepadly a tak si Arma odnesla ze zápasu vítězství 5:4.

FK Ústí nad Labem - SK Sokol Brozany 5:4 (3:0)
Branky: 29. a 65. Moulis, 4. Leibl, 22. Peterka, 56. Pícha - 46. Chukwuma, 59. Marič, 70. Benda, 77. Martykán (vl.)
Sestava Ústí: Tvrdoň – Zeman (46. Gilián), Pimpara, Vaněk (70. Seidl), Šnirc (70. Procházka) – Peterka (46. Martykán), Miskovič, Moulis – Pouček, Leibl (46. Pícha) – Jindráček
Sestava SK Sokol Brozany: Lipš – Cibulka, Stehlík, Dundžerovič, Barnat – Marič, Zadina, Studecký, Šollar – Benda, Chukwuma

Foto: Petr Doubek (fkusti.cz)