Arma prohrála v Sokolově 2:4

V dalším přípravném utkání zamířila Arma do Sokolova.
První poločas se povedl lépe domácím, kteří díky brankám Kopřivy a Vávry vedli 2:0. Ve druhé půli se spustila přestřelka a diváci viděli během tří minut tři góly. Nejprve snížil Lukáš Matějka, poté se podruhé v zápase trefil domácí Kopřiva a další minutu na to opět snížil na rozdíl jediného gólu Fortune Bassey.

V 72. minutě ale domácí Kopřiva dokončil hattrick a dal na konečných 4:2. Arma si tak připsala třetí porážku v přípravě.

FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 4:2 (2:0)
Branky: 23. Kopřiva, 34. Vávra, 64. Kopřiva, 72. Kopřiva - 63. Matějka, 65. Bassey

Sestava FK Baník Sokolov: Dvořák (46. Šiman) - Vondra (46. Krátký), Tkadlec, Hasil, Ruml (46. Šmehyl) - ??? (46. Machuča), Skopec (46. Štursa), Kopřiva (72. Skopec), Kovář (46. Hackl) - Manzia (46. Wermke), Yu (46. Červenka)

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada (71. Zůza), Hudec, Pimpara (46. Brak), Prošek - Peterka, Valenta (54. A. Černý), Richter, Drame (46. Bílek) - Bassey, Matějka.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.