Arma razí na reparát, pokusí se obrat o body Jihlavu

Ústí nad Labem – Co nejdříve ukončit sérii 495 minut venku v soutěži bez vstřeleného gólu budou chtít svěřenci Aleše Křečka na jihlavském stadionu v Jiráskově ulici v zápase 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí duel na Vysočině v pátek 9. 11. 2018 v 18 hodin.

Armě se venku nedaří, ze sedmi venkovních utkání zvítězili Severočeši jen dvakrát. V soutěžní tabulce venkovních zápasů jsou Ústečtí až na desáté pozici při skóre 5:12, prosadili se venku naposledy ve 4. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR ve Vlašimi.

Martin Svědík povede Vysočinu naposledy, od 10. 11. 2018 přijal nabídku prvoligového Slovácka. Součástí dohody obou klubů bylo i odpovídající odstupné. Hráči Vysočiny jsou v soutěžní tabulce na druhé příčce za prvním českobudějovickým Dynamem, oba celky mají stejný počet bodů. Jihlava ze čtrnácti střetnutí devětkrát zvítězila, dvakrát remizovala a třikrát prohrála.

Jihlava skončila v letošním ročníku MOL Cupu stejně jako Arma ve třetím kole, když v prvním kole přehrála SFK Vrchovina 3:1, v kole druhém FC Dolní Benešov 5:2 až po prodloužení, aby pak nestačila na Opavu 0:1; všechny výsledky z pohledu Jihlavy.

Delegace rozhodčích

Hlavní rozhodčí: Jan Váňa.
Asistenti: Zdeněk Arnošt, Valter Boček.
Delegát svazu: Petr Mlsna.
Technický delegát: Michal Brutar.