Arma remízovala s Českými Budějovicemi 0:0

V rámci 20. kola Fotbalové národní ligy přicestovalo do Ústí nad Labem čtvrté Dynamo České Budějovice.
Jihočeši přicestovali do Ústí nad Labem v roli papírového favorita a hned v úvodu měli šanci, po propadnutí ustecké obrany unikla dvojice hráčů hostů, zakončení se ale nepovedlo a stav se tak neměnil.

Arma byla aktivnější a v 16. minutě měl po centru Peterky šanci Procházka, ale v dobré střelecké pozici minul. První poločas příliš větších šancí nenabídl a stav po 45. minutách byl tak 0:0.

Ve druhém poločase se začaly na trávníku dít zajímavé věci, ale nikoli brankové. Během 25 minut jsme viděli čtyři žluté karty. Arma byla aktivnější, ale nedokázala se dostávat do šancí. Když už se přecijen příležitost objevila, skončila neúspěchem.

FK Ústí nad Labem - SK Dynamo České Budějovice 0:0 (0:0)
Bez branek
Žluté karty 3:3
Diváci: 711

Sestava Ústí: Zacharda – L. Vaněk, Pimpara, M. Zeman, Leibl (75. Šnirc) – J. Peterka (C), Kateřiňák – Moulis, Pouček, D. Procházka (75. Pícha) – Jindráček. 

Sestavy Budějovic: Křížek – Klesa, Kladrubský, P. Novák, Funda – Čermák (79. Hála), Čavoš – Pešek, Benát (C), Wermke – Táborský (85. Matějka)

Další fotografie z utkání naleznete zde
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital