Arma remizovala s Duklou Praha 2:2

Arma dnes sehrála druhé utkání v rámci letní přípravy 2019. V něm remizovala s exligovou Duklou Praha 2:2!
První šanci měla ve 4. minutě Dukla. Do míče se opřel Souček, ale o pár centimetrů minul branku. V 11. minutě se už pražský celek mohl radovat. Dukla dobře zakombinovala a zakončovala akci na zadní tyči. Tu ještě stačil brankář Plachý vyrazit, ale na dorážku Davida Douděry už nestačil.

Ve 24. minutě měl další tutovku Hadaščok, ale v samostatném úniku netrefil branku. Ve 33. minutě měla Arma k dizpozici volný přímý kop. Do balónu se opřel Jiří Miskovič a nádhernou ranou vymetl šibenici - 1:1.

V 79. minutě měla Arma štěstí, Dukla zakončila svůj rychlý výpad střelou do břevna. O minutu později musel výborně zasáhnout brankář Plachý proti dalšímu pokusu Dukly a vyrazit ho na roh. 

V 84. minutě už to tam Dukle spadlo. Po centru z levé strany zůstal volný Róbert Kovaľ a střelou pod břevno poslal Pražany do vedení. 

Arma to ale nevzdala a vyplatilo se. Ve druhé nastavené minutě srovnal na konečných 2:2 Lukáš Matějka, který využil vyběhnutého brankáře Rady a chytře ho přestřelil.

FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha 2:2 (1:1)
Branky: 33. Miskovič, 90+2. Matějka - 11. Douděra, 84. Kovaľ

Sestava FK Ústí nad Labem:
1. poločas: Plachý - Strada, Vlček, Pimpara, Jakubov - Valenta, Miskovič, Písačka - Richter - Drame, Bassey.
2. poločas: Plachý - Strada, Písačka (67. Bechyně), Brak, Jirkovský - Valenta, Miskovič (77. Mužík), Richter (67. Kolařík, 82. Jakš) - Krátký, Matějka, Prošek.

Sestava FK Dukla Praha: Rada – Kozma, Piroch, Dancák (8. Chlumecký) - Doumbia, Souček (60. Preisler), Tetour, González - Douděra (46. KovaĹ, Hadaščok (46. Jakab), Holík.
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital