Arma se v dalším kole MOL Cupu utká se Slováckem

ÚSTÍ N.L. - Ústecký klub se zájmem sledoval losování 3. kola MOL Cupu. Los přisoudil ústecké Armě soupeře prvoligového - ze Slovácka! Pozitivní je, že proti Slovácku se Arma představí na svém stadionu.
Ve středu v poledne došlo k losu 3. kola MOL Cupu. Arma se nacházela ve druhém koši, a tak bylo zřejmé, že se utká s některým ze soupeřů koše prvního - což byly prvoligové celky.

Nakonec se Arma poměří se zajímavým soupeřem. Do Ústí přijede 1. FC Slovácko. Datum zápasu zatím není oficiálně dané. 3. kolo MOL Cupu se ale obecně hraje na konci září.

Slovácko patří mezi stabilní prvoligové celky, pravidelně bývá nejlepším týmem Moravy. Zajímavostí je, že několik sezón strávil ve Slovácku v pozici trenéra Svatopluk Habanec, který dovedl v sezóně 2009-2010 Armu k postupu do první ligy. Nějakou dobu nosil také dres Slovácka Jan Martykán, dlouholetá opora Army. Momentálně Slovácko trénuje Stanislav Levý.