Arma se vrací na domácí trávník, chce zaskočit Znojmo

Arma po sobotní porážce na hřišti Pardubic se vrací k zápasu na domácí trávník. Tentokrát, netradičně uprostřed týdne ve středu, přivítá na Městském stadionu ambiciózní klub ze Znojma. Utkání začíná v 18 hodin.
Arma po dobrém vstupu do sezóny poněkud začala klesat tabulkou. Aktuálně má za sebou dvě porážky v řadě. Po prohře na domácím stadionu od Opavy (2:5) nestačila o víkendu na Pardubice (1:3). Nejvyšší čas zabrat! Věřme, že svěřenci trenéra Jiřího Skály se na středeční souboj dobře přichystají a popasují se s fotbalisty Znojma.

Ústí se čtyřmi body na kontě se nachází na 12. místě tabulky s bilancí jedné výhry, jedné remízy a dvou porážek. Jak je na tom soupeř ze Znojma, který na sever Čech cestoval s denním předstihem?

Znojmo má o bod více a aktuálně se nachází na 9. místě tabulky.

Znojemský tým si zahrál v sezóně 2013-2014 v nejvyšší domácí soutěži. Pro nevyhovující stadion hrál své zápasy v Brně. Znojmo se pak po jedné sezóně znovu poroučelo do druhé ligy. Avšak nekolik hráčů z bývalého kádru Znojma se už uchytilo v jiných prvoligových klubech. Aktuálně Znojmo patří ke stálicím Fortuna národní ligy a rádo by prohánělo favority soutěže.

Znojemský vstup do sezóny 2017-2018? Jihomoravané vstoupili do ročníku bezbrankovou remízou s exligovou Příbramí, pak na domácím trávníku náš středeční soupeř padl s favorizovaným Hradcem Králové 1:3. Ve Vítkovicích uhrál remízu 1:1 a naposledy porazil v domácím prostředí Frýdek-Místek 2:1.

Po souboji s Ústím čeká znojemský výběr atraktivní domácí souboj s Opavou.

Na koho si dát pozor ve znojemské sestavě? Znojmo má rozhodně šikovný tým, i když nějaké hvězdy s prvoligovou zkušeností by bylo těžké nalézt. Naposledy v rámci hostování Znojmo posílil Ondřej Machuča ze Slovanu Liberec a už za Znojmo stihl odehrát zápas proti Frýdku-Místku.

Před sezónou také přišel na roční hostování z Baníku Ostrava Arťom Mešaninov.

Sestava Znojma z posledního zápasu proti Frýdku-Místku:

Veselý – Svozil, Cihlář, Helísek, Mešaninov – Machuča (84. Čereda), Lacko, Javůrek, Urbančok (59. Růsek), Teplý – Šamánek (73. Hladík).

Sestava Army v zápase proti Pardubicím:

Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – P. Pilík, J. Peterka (C), Miskovič (70. Richter), Jindráček (52. Kacafírek), D. Procházka – Matějka.

Autor: Martin Pešout

Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Army na hřišti Pardubic: