Arma se výhrou nerozloučila

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme hostili na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK, to byl také poslední domácí zápas v podzimní části. Bohužel Arma se vítězně s diváky nerozloučila, když padla po gólu z 90. minuty 0:1.
Arma vstoupila do zápasu slibně. Napadala hostující hráče, hrálo se na půlce Znojma. Úvodní tlak vyvrcholil ve 4. minutě, kdy mohl z ostrého úhlu vstřelit branku Lukáš Pouček, bohužel ten netrefil zcela odkrytou branku. Poté se hra vyrovnala. Ve 29. minutě moh vsítit gól hostující Michal Holub, který naštěstí selhal v koncovce. Znojemský Klíma mohl otevřít skóre ve 34. minutě, avšak ten z bezprostřední blízkosti minul. Do konce prvního poločasu už se nestalo nic vážnějšího, a tak fotbalisté odcházeli do šaten za bezbrankového stavu 0:0.

Druhá část začala přesnou návazností na konec první půle. 49. minuta přinesla velký výběh Tvrdoně, který naštěstí Urbančok nepotrestal. V 54. minutě opět hrozili znojemští, Radek Mezlík střílel jen těsně nad ústeckou svatyni. Oba týmy poté hrály více opatrně, až přišlo v 63. minutě první střídání, a to na straně hostí. Tomáše Cihláře nahradil Oleksiy Čereda. Na obou stranách se hrálo velmi opatrně, moc šancí k vidění nebylo. Bohužel v 90. minutě byl pískán velmi sporný faul proti ústeckým, což se divákům vůbec nelíbilo. Ze standardní situace vstřelil branku hostující Šimon Šumbera a pohroma pro Armu byla v tu ránu na světě. V poslední chvíli ještě měla možnost Arma skóre korigovat, když zahrozila z rohového kopu, bohužel ten nedopadl podle představ a rozhodčí ukončil písknutím utkání. Arma tak prohrála na svém hřišti 0:1.

FK Ústí nad Labem - 1. SC Znojmo FK 0:1