Arma se zúčastnila ústeckých Vánoc

Ve čtvrtek 21.12. se to na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem jen hemžilo sportovci. V rámci Sportovního odpoledne od 16 hodin na podium nastoupili také naši hráči, oblečeni do modrobílých dresů a vybaveni klubovými kulichy a šálami se fanouškům představili Jiří Pimpara, Jakub Kotěra a Marian Tvrdoň. 

Ústečtí fotbalisté převzali pomyslnou štafetu programu od hokejistů HC Slovan, když ve vzájemném tzv. pětivteřinovém pohádkovém souboji neúnavně chrlili vánoční pohádky.

Všem fanouškům dobře známý moderátor Kamil Bílský  naše dva gólmany a obránce  zpovídal na pódiu, kromě fotbalových témat se přihlížející fanoušci také mohli dozvědět, že si kluci musí hlídat životosprávu, že oblíbená pohádková postava Mariána Tvrdoně je Nastěnka, že Jakub Kotěra se těší na sledování silvestrovského derby a že Jiří Pimpara hrál jako dítě hokej. Posledně jmenovaný se pak utkal s přítomnými fanoušky ve střelbě na branku. 

Návštěvníci mohli spatřit v jednom okamžiku na pódiu pohromadě fotbalisty také s  basketbalisty BK Sluneta Ústí nad Labem, „střihli“ si s nimi souboj ve jmenování tradičních vánočních jídel a i z něho vyšli naši hráči vítězně. Na závěr kluci všem fanouškům popřáli krásné prožití Vánoc a úspěšný vstup do nového roku a přítomní zájemci se mohli s fotbalisty vyfotit a domů si odnést klubové plakáty.   
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital