Arma sehrála poslední přátelák v Sokolově. A vyhrála

SOKOLOV - Fotbalisté Ústí nad Labem před nedávnem na soustředění v Roudnici nad Labem sehráli generálku na druhou ligu se Sokolovem. Vzhledem k tomu, že vinou špatných klimatických podmínek bylo odloženo utkání 17. kola v Opavě, místo toho Arma zajela do Sokolova a s dobře známým soupeřem, se kterým hrála zhruba před týdnem, odehrála další přípravný zápas.
V sobotu měla Arma nastoupit k ostrému druholigovému utkání v Opavě. Zápas byl ale odložen. A tak hráče čekal náhradní program.

V pátek 2. února tak tým vyjel k dalšímu a nyní už poslednímu přípravnému zápasu. V tréninkovém areálu v Sokolově na umělé trávě došlo k měření sil s domácím Sokolovem. Ve vyrovnaném zápase nakonec uspěla Arma, když zvítězila 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral hostující Daniel Procházka. Arma tak potvrdila úspěšné výsledky ze zimní přípravy, což dokumentují hned dvě výhry nad silným Sokolovem.

FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 0:1
Gól: 33. D. Procházka

Sestavy:
Sokolov: Belaň - Mejdr (60. Strada), Čihák (46. O. Ševčík), Mráz (60. Čihák), Končal (60. Čermák) - Machek (46. J. Dvořák), Hlavatý - Rychnovský, Glaser, Vávra (46. Kosak) - A. Ševčík (80. Mejdr).

FK Ústí nad Labem: Kotěra - Vaněk, Pokorný, Pimpara, Šnirc, Procházka, Martykán, Peterka, Novotný, Jindráček, Jakubov.
Náhradníci: Vašek - Pilík, Richter, Drame, Výborný, Gilian, Zeman, Miskovič.