Arma si v přípravě vyšlápla na ligovou Příbram!

Ve druhém přípravném utkání Arma porazila 14. tým minulého ročníku české nejvyšší soutěže v poměru 4:3. Arma prohrávala 2:0, ale v rozmezí 28. a 32. minuty dokázala otočit skóre na 2:3. Ve druhé půli sice přišlo vyrovnání, ale výhru na stranu Army strhl Daniel Kozma.
Ústečané byli od začátku lepším celkem na hřišti, přesto však paradoxně dvakrát inkasovala a prohrávala ve 24. minutě 2:0. Nejprve se po Volfově centru prosadil Majtán, poté se střelou na zadní tyč prosadil Hlavatý. Arma však předvedla nevídaný a dokolaný obrat a během 5 minut strhla vedení na svou stranu. Nejprve ve 28. minutě našel Králík po zbavení obránce Procházku, který v malém vápně otevřel gólový účet Ústí - 2:1. O dvě minuty později se mezi střelce zapsal sám Jan Králík, když se prosadil střelou ze střední vzdálensosti po pěkné individuální akci - 2:2. Obrat dokonal opět Procházka, který se pěkným obstřelem trefil přímo k tyči - 2:3.
Oba týmy pak do druhého poločasu vyslaly zcela odlišné jedenáctky (vyjma brankáře Zachardy), ale převaha Army byla vidět i nadále. Příbram sice dokázala v 68. minutě vyrovnat na 3:3, když se po přizvednutí Rezka trefil Brandner, ale Arma si své vedení vzala opět rychle zpět. Standardní situaci využil hlavičkou Daniel Kozma - 3:4. Ústečané pak měli ještě několik slibných šancí ke zvýšení svého náskoku, ale žádnou již nevyužili.
Temnou kaňkou je zranění stopera Jakuba Seidla, který byl se zlomeninou nosu převezen ihned do nemocnice.

1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem 3:4 (2:3)
Branky: 8. Majtán, 24. Hlavatý, 68. Brandner - 28. a 32. Procházka, 30. Králík, 74. Kozma
Sestava Ústí v 1. poločase: Zacharda - Zeman, Peterka, Vaněk, Pícha - Králík, Miskovič - Moulis, Výborný, Procházka - Pouček
Sestava Ústí ve 2. poločase: Zacharda - Skuhravý, Zukič, Seidl (65. Pícha), Šnirc - Kateřiňák, Mysliveček - Heřman, Jindráček, Procházka - Kozma