Arma spolupracuje s Litoměřickem, má tam tři hráče

Během reprezentační pauzy zůstali v herním zápřahu tři hráči ústecké Army, kteří současně nastupují za třetiligové Litoměřicko. Arma navazuje na spolupráci s Lovosicemi, které přešly pod hlavičku FK Litoměřicko a v jeho dresu dostávají příležitosti i mladí hráči z Army.
"Máme spolupráci s ústeckou Armou. Jsme v kontaktu se sportovním manažerem panem Pelcem. V kádru máme z Ústí zapůjčenou trojici hráčů: Jakuba Seidla, Jiřího Heřmana a Tomáše Jelínka," popisuje trenér FK Litoměřicko Michal Slabý. 

Ve všech třech případech se jedná o mladé hráče v rozmezí 19 až 20 let. Seidl, Heřman i Jelínek v Litoměřicích sbírají zkušenosti s dospělým fotbalem, zatím převážně v ČFL. Jakub Seidl ale nastoupil i v přípravném zápasu v dresu Army proti Dynamu Drážďany.

"Kádr máme uzavřený, takže nepředpokládám, že by z Army k nám ještě někdo přišel," nastínil trenér Litoměřic. 

Arma dříve měla farmu v Lovosicích a nyní spolupracuje s FK Litoměřicko. "Lovosice postoupily z divize do ČFL a přešly pod hlavičku FK Litoměřicko. Spolupráce s Ústím zůstala. Na fotbal do Ústí se chodím dívat," dodal kouč Litoměřicka Slabý.


Autor: Martin Pešout

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital