Arma - Táborsko: Olej za volej, VIP zájezd a Sponzorská vstupenka

I na zápase s Táborskem jsme spolu s fanoušky soutěžili. Mimo tradičních soutěží se objevila i jedna nová a to za sponzorské vstupenky.
Přestávkový program začal soutěží Olej za volej, tedy soutěží, ve které se hraje od bednu oleje Lukana od společnosti Glencore Agriculture Czech s.r.o. Šťastný vítěz si domů odnesl nejen bednu oleje, ale jako bonus také kalendář Army. Na poraženého čekala cena útěchy v podobě flašky oleje Lukana.

Ve druhé soutěži se hrálo o VIP zájezd na utkání na stadionu Viktorie Žižkov, které sehrajeme v neděli 29. dubna se společností AUTO UL. Vítězi jsme předali poukaz, který ho opravňuje spolu s jednou další osobou odjet se společností AUTO UL do Prahy na utkání a zase zpět.

Třetí soutěž si na utkání s Táborskem odbyla svou premiéru. Jednalo se o výhry v rámci nové Sponzorské vstupenky. Zde se vyhlašovaly celkem tři ceny. Soutěžící na třetím místě si odnesla knihu o historii Army a dvě vstupenky do sauny Brooklyn na Severní Terase. Na druhém místě se umístil výherce, který získal tričko TOM TAILOR od společnosti YES

Cena za první místo byla opravdu lákavá, dvě vstupenky na utkání Dynama Drážďany s Kielem. Výherce Martin se s námi podělil o své pocity ze zápasu: " Byl jsem nesmírně rád, že jsem lístky na Dynamo Drážďany vyhrál. Můj taťka byl k výhře vstřícný, nic jsme nenechali náhodě a tak jsem se na nádherný stadion, jaký jsem ještě nikdy, stejně jako můj táta, na vlastní oči neviděl, dostal už v době, kdy se postupně začal zaplňovat. Nakonec to bylo takřka 30 tisíc diváků, kteří vytvořili atmosféru, ze které jsem měl husí kůži. Obzvlášť tribuna za protilehlou brankou do povzbuzování dávala celé své fandovské srdce. Bohužel jsem si nemohl s domácími fanoušky zakřičet "Gól" Dynamo prohrálo 4:0. To se ale občas stává i mnohem slavnějším klubům. Přesto jsem přesvědčený, že v dalším utkání poženou fandové Dynamo ve stejném počtu. Děkuji Armě, že zavedla sponzorské vstupenky (budu na tátu tlačit, aby nám je zase koupil). Děkuji FC Dynamo Dresden, že lístky na své domácí utkání věnovalo Armě do slosování. Proto nejen Armě, ale teď už i Dynamu Drážďany budu přát, aby měly sportovní výsledky, jaké potřebují a všichni jsme měli z našich kluků radost. Arma a Dynamo do toho.