Arma v dalším domácím souboji vyzve Táborsko

Ústí nad Labem – Střetnutí 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nabídne v pátek 19. 10. 2018 duel mezi Ústím nad Labem a Táborskem. Úvodní hvizd je naplánován tradičně na 18:00 hod. Trenér Aleš Křeček bude moct znovu využít Jiřího Miskoviče, který utkání s Vítkovicemi musel vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám, a brankáře Jiřího Lindra, kterému skončil trest po nesprávně udělené červené kartě v Pardubicích.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Fotbalisté Ústí nad Labem ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přivítají tým FC MAS Táborsko. Arma čekala na vítězství šest utkání včetně poháru a v dohrávce 10. kola stejné soutěže získala veledůležité tři body ve střetnutí s Vítkovicemi. Prosadit se poprvé od pohárového duelu se Slavií Praha (22. 9. 2015) podařilo kapitánovi modrobílých Janu Peterkovi, který se blýskl výstavní trefou a proti Táborsku bude chtít na svůj výkon navázat. Svěřenci Aleše Křečka budou chtít opět potěšit vlastní publikum a v žádném případě nechtějí dopustit dobytí ústeckého stadionu. I nadále totiž platí, že poslední domácí prohra Severočechů se zrodila 17. 11. 2017 s Frýdkem-Místkem (0:1).

V uplynulém ročníku padlo ve vzájemných utkáních Ústí nad Labem a Táborsko vždy hodně gólů. Na podzim Severočeši prohráli v Táboře 1:2, v jarní odvetě se konala remíza 3:3 (oba výsledky z pohledu Army).

Pouze sedm bodů stejně jako poslední Třinec získali dosud v letošním ročníku předposlední fotbalisté Táborska, když jediné vítězství 4:2 zaznamenali proti Vítkovicím. Další body získali po remízách 2:2 s Vlašimí, 1:1 s Třincem, Českými Budějovicemi a Prostějovem. Nejvyšší porážku utrpěl letos tým pod vedením Kamila Tobiáše na hřišti brněnské Zbrojovky (1:4; výsledky z pohledu Táborska).

Táborsko v letošním MOL Cupu došlo stejně jako Arma do třetího kola, když v prvním kole porazilo Klatovy 2:1, v kole druhém prošlo přes Domažlice 2:1 až po prodloužení. Osudným bylo pro Táborsko kolo třetí, ze kterého vzešla vítězně Karviná (0:2; všechny výsledky z pohledu Táborska).

Poslední vzájemný ligový zápas, 22. kolo Fortuna národní ligy ČR
13. 4. 2018, 18:00 h

FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 3:3 (1:1)

Branky: 25. P. Pilík z penalty, 68. Miskovič, 89. Jindráček – 5. Vandas, 63. Musiol, 90+2. Zavadil.
Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Melichar.
Delegát: Ulrich.
Technický delegát: Mencl.
ŽK: 21. N'Gimbi (TAB).
ČK: 80. N'Gimbi (TAB; po 2. ŽK).
Střely na branku: 8:8 (5:3).
Střely mimo branku: 8:3 (4:0).
Rohové kopy: 5:4 (2:1).
Ofsajdy: 3:1 (2:1).
Fauly: 10:13 (6:9).
Diváci: 548.

Delegace rozhodčích

Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka.
Asistenti: Michal Myška, David Hock.
Delegát svazu: Ladislav Dofek.
Technický delegát: Petr Kolbaba.

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital