Arma v generálce na FNL přetlačila Sokolov!

ÚSTÍ N.L. - V pátek 23.2. fotbalisté Ústí nad Labem sehráli poslední přípravný zápas v rámci letošní zimní přípravy. A na soustředění do Roudnice nad Labem si pozvali Sokolov.

Sokolov je dobře známý rival z druhé ligy, takže bylo zřejmé, že Armu čeká kvalitní prověrka před startem jarní části Fortuna národní ligy. Oba soupeři se už v letošním ročníku druhé ligy dvakrát potkali, takže únorový duel byl v této sezóně posledním.

Celý týden se Arma připravuje na herním soustředění v Roudnici nad Labem. Sehrála tam už souboj s Olympií Praha (3:0) a soustředění završila přípravou proti Sokolovu. Jak už se trenér Aleš Křeček nechal slyšet, v posledních dvou duelech už se měla rýsovat konečná sestava pro jaro. Otázkou také bylo, zda počasí dovolí sehrát utkání na hřišti s přírodním trávníkem, což se nakonec také podařilo.

Se Sokolovem se hrál vyrovnaný fotbal, svěřenci našeho soupeře, trenéra Pavla Horvátha, byli velmi bojovní, a tak Armu nečekal vůbec snadný zápas. Úvodní branku Army zaznamenal obránce Ivan Šnirc. Sokolov později vedl 2:1, a proto v 67. minutě musel vyrovnávat Martin Jindráček. Vedení a nakonec i výhru pak strhl na stranu Army Patrik Gilián deset minut před koncem.

FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov 3:2
Branky: Šnirc, Jindráček, Gilián - Ševčík, Přeučil

Sestavy:
FK Ústí nad Labem: Vašek - Vaněk, Pokorný, Pimpara, Šnirc, Zeman, Peterka Martykán, Novotný, Výborný, Jakubov.

Náhradníci (všichni do hry v 45. min.): Ťok, D. Richter, Gilián, Jindráček, P. Pilík, Miskovič, Kotěra.

FK Baník Sokolov:
Bolek - Mejdr, O. Ševčík, Tůma, Končal - Machek, J. Dvořák - Kosak, Glaser, Přeučil - A. Ševčík

Náhradníci: Belaň - Mráz, Strada, Čihák, Rychnovský, Hlavatý, Vávra, F. Dvořák