Arma v Pardubicích neuspěla, vrací se bez bodu

V rámci 21. kola Fotbalové národní ligy zajížděli fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Arma tak byla na jaře poprvé v roli papírového favorita, na body ale po porážce 1:2 nedosáhla.
První šanci měl Moulis, který utekl domácí obraně, brankáře Knoblocha ale ve velké šanci nepřekonal. Ve 24. minutě zaváhala obrana Ústí nad Labem, do šance se dostal Řezníček, obešel Zachardu, dostal se ale do velkého úhlu a byl tak nucen přihrávat pod sebe, kde se jeho spoluhráči k zakončení nedostali. Ve 26. minutě přišel další únik Army, který ale Jindráčkovi zkazil brankář Knobloch, který špičkou kopačky dostal míč na rohový kop. Po prvním poločase byl tak stav utkání 0:0.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, v 51. minutě se po akci Kayamby prosadil Jan Řezníček. V 63. minutě bylo vyrovnáno, překvapivou střelu z 35 metrů vypustil Jiří Kateřiňák a překonal Knoblocha. Domácí Kayamba byl velmi nebezpečný, v 72. minutě šanci pro dvojici Ladra - Jeřábek, kteří jí ale proměnit nedokázali. O sedm minut později měl Ladra další šanci po centru Fouska, ale branku netrefil. Fousek nadále zásoboval spoluhráče centry, jeden z nich poslal v 81. minutě Jeřábek na břevno. V 86. minutě unikl do vápna Ladra, našel Fouska, který poslal domácí do vedení. V závěru už si domácí výsledek ohlídali a Arma se tak vrací z Pardubic bez bodu.

FK Pardubice - FK Ústí nad Labem 2:1 (0:0)
Branky: 51. Řezníček, 86. Fousek - 63. Kateřiňák

Sestava Pardubic: Knobloch – Křapka, Piroch, Šejvl, Čiernik – Kudrna – Kayamba, Řezníček (74. Shejbal), Jeřábek (C), Ladra – Petráň (54. Fousek).

Sestava Ústí: Zacharda – L. Vaněk, Pimpara, M. Zeman, Leibl – J. Peterka (C), Kateřiňák (90+1. Šnirc) – Moulis, Pouček, P. Výborný (60. D. Procházka) – Jindráček.
 
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital