Arma v poháru bez potíží postoupila

V prvním kole MOL CUPu stálo našemu týmu v cestě divizní Štětí. Arma v utkání nedopustila senzaci a udělila svému soupeři tenisovou terminologií nepopulárního "kanára".

Armu k vítězství nasměroval Honza Peterka, který ve 20. minutě udeřil z rohového kopu. Druhou branku přidal ještě do poločasu Ivan Šnirc, který dorazil Zemanovu tvrdou střelu z hranice vápna. Převaha Army pokračovala také ve druhém poločase, kde už byl více znát rozdíl soutěží. Domácí navíc nabídli Armě výhodu pokutového kopu, kterou neodmítl Pavel Moulis. Arma střeleckým prachem nešetřila a 20 minut vedla o čtyři branky po trefě Michala Leibla. Když pak Jiří Kateřiňák proměnil další penaltu, tak to bylo na Lukáši Vaňkovi, aby v 88. minutě dokončil střelecké představení našeho celku.

Arma tak pohodlně postoupila do druhého kola MOL CUPu, kde bude čekat, jakého soupeře jí přidělí los.

SK Štětí - FK Ústí nad Labem 0:6 (0:2)
Branky: 20. Peterka, 37. Šnirc, 58. Moulis (pen.), 70. Leibl, 83. Kateřiňák (pen.), 88. Vaněk
Sestava Ústí: Zacharda - Zeman (K), Zukič, Vaněk, Šnirc - Kateřiňák, Peterka (80. Martykán) - Moulis, Jindráček (72. Miskovič), Leibl (71. Procházka) - Pouček
ŽK: 23. Šnirc
Rozhodčí: Ginzel - Kříž, Koval
Diváci: 351


Foto: Karel Pech / Deník
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital