Arma v poháru postupuje. Bez komplikací se zápas neobešel

Arma si ve druhém kole MOL Cupu poradila s třetiligovým Benešovem, který nakonec porazila 4:2. Zápas se však nevyvíjel hladce, Arma dvakrát prohrávala a celý druhý poločas odehrála v deseti hráčích.

Arma měla v prvním poločase hodně smůly a dvakrát inkasovala ze dvou šancí Benešova. Jinak si mužstvo Jiřího Skály drželo herní převahu a hrálo se prakticky na jednu bránu. Domácí Benešov odehrál první poločas bojovně a stoprocentní úspěšností proměňování šancí se dostala do vedení. Jednou po rychlém brejku a podruhé po rohovém kopu. Na každou z branek do 5 minut odpovědět Jiří Kateřiňák. Armu však stihla další komplikace. Lukáš Vaněk těsně před koncem prvního poločasu zatáhl za záchrannou brzdu na hranici vápna a uviděl červenou kartu. Do druhé půle tak nastoupil Peterka místo dvougólového střelce Kateřiňáka. I přes vyloučení se obraz hry ve druhém poločase příliš nezměnil, Arma měla herní převahu a bylo otázkou času, kdy ji využije. V 75. minutě pak přišlo částečné uklidnění. Moulisova střela zapadla do branky - 2:3. Domácí pak v závěru otevřeli hru a nakonec dohrávali také v 10 hráčích, když druhou žlutou kartu obdržel Farkaš. Pojistku na postup pak přidal v nastavení Lukáš Pouček, který využil otevřené obrany domácích - 2:4. Arma si postup zbytečně zkomplikovala, ale přesto se může těšit na duel třetího kola MOL Cupu.

SK Benešov - FK Ústí nad Labem 2:4 (2:2)
Branky: 24. Kučaba, 35. Rejhon - 28. a 41. Kateřiňák, 75. Moulis, 90+1. Pouček
Sestava Benešova: Bébr – Kucalas, Těžký, Vrňák, Žák(K) – Farkaš, Rejhon (77. Kulhavý), Zoubek, Bredler (83. Přitasil), Kučaba – Zákostelský (81. Balata)
Sestava Ústí: Tvrdoň - Zeman (56. Moulis), Seidl, Vaněk, Šnirc - Martykán (K), Kateřiňák (46. Peterka) - Procházka (69. Výborný), Mysliveček, Leibl - Pouček