Arma v přáteláku padla s Dynamem Dresden

ÚSTÍ N.L. - V pátek dopoledne nastoupila Arma k přípravnému zápasu proti německému SG Dynamo Dresden. Tento duel měl vyplnit aktuální reprezentační přestávku. Ústeckému týmu v zápase navíc chyběl trenér Jiří Skála, který je na turnaji s reprezentačním týmem do 20 let v Portugalsku.
Arma nastoupila k zápasu od pátečních 11 hodin. Zatímco ústecký tým svou sestavu značně nakombinoval, Dynamo Drážďany nastoupilo téměř v plné síle. Ale také i Drážďany daly šanci svým nováčkům v sestavě, do hry nastoupil například ústecký odchovanec Vasil Kušej, který dokonce skóroval. 

Zápas provázel neústálý déšť. Na zápas si našlo cestu 353 diváků a z velké části se jednalo o příznivce Dynama. Skóre otevřel už ve 14. minutě Niklas Haumptmann. O deset minut později se prosadil hostující Jannick Müller. Do druhého poločasu vyběhl i zmiňovaný Vasil Kušej, který v 62. minutě zaznamenal třetí gól Dynama. A skóre uzavřel v 84. minutě hostující Aosman. 

FK Ústí nad Labem - SG Dynamo Dresden 0:4 (0:2)
Branky:
14. Hauptmann, 23. J. Müller, 62. Kušej, 68. Aosman
Diváci: 353
Dresden:
 Wiegers – Heise (46. F. Müller), Stelzer (46. Awassi), J. Müller (46. Konrad), Seguin – Hauptmann (46. Benatelli), Hartmann (C) (46. Kreuzer),  Lumpi (46. Aosman) – Duljevic (46. Berko), Röser (46. Kusej), Horvath (46. Möschl)
Ústí n.L. (zákl. sestava): Tvrdoň - Miškovic, M. Richtr, Gilián, Leibl, Matějka, Procházka, D. Richter, Vaněk, Výborný, Zoubek. 
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital