Arma v přípravě poprvé padla, nestačila na prvoligový polský Lubin

Arma v přípravě poprvé padla, nestačila na prvoligový polský Lubin. O jediný přesný zásah Ústí nad Labem se postaral Marek Krátký.
Arma nad soupeřem z nejvyšší polské soutěže vedla od 25. minuty, kdy se prosadil Marek Krátký. Stav 1:0 pro Armu platil i v poločase.

Lubinu se podařilo vyrovnat v 73. minutě, kdy srovnal Szysz. Rozhodnutí přišlo v 90. minutě. Trefil se Poreba a rozhodl o vítězství polského klubu. Arma tak v přípravě poprvé prohrála.

ZAGLEBIE LUBIN - FK ÚSTÍ NAD LABEM 2:1 (0:1)
Branky: 73. Szysz, 90. Poreba - 25. Krátký

Sestava Zaglebie Lubin: Forenc, Balić, Dabrowski, Mucha, Oko, Soszyński, Starzyński, Szysz, Tosik,Tuszyński, Zivec. Náhradníci: Bieszczad, Czerwiński, Jońsky, Kopacz, Poreba, Slisz, Szota.

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada, Pimpara, Brak, Jakubov - Richter, Miskovič, Valenta - Prošek, Matějka, Krátký. Náhradníci: Plachý, Jirkovský, Šimeček, Drame, Bechyně, Vlček, Písačka, Bassey, Turek.
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital