Arma ve sváteční středu hostí Varnsdorf, v případě vítězství míří na barážovou příčku!

Ústí nad Labem – Ve sváteční středu přivítají svěřenci Aleše Křečka v rámci 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nevyzpytatelného soupeře FK Varnsdorf, kterému budou chtít vrátit porážku z podzimu. Navíc by Arma v případě vítězství kvůli zaváhání Hradce Králové obývala třetí, to jest barážovou, příčku v soutěžní tabulce.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Arma bude chtít navázat na vydařené předchozí zápasy a přiblížit se opět ke svému snu zvaným baráž o tuzemskou nejvyšší fotbalovou soutěž. Varnsdorf v posledních dvou kolech klopýtl, když poměrem 0:2 nestačil na Viktorii Žižkov a Vlašim (oba výsledky z pohledu Varnsdorfu), čímž se výrazně oddálil od boje o baráž o FORTUNA:LIGU. Teoreticky celek pod vedením Davida Oulehly ve hře stále je, dvěma porážkami si boj ale výrazně zkomplikoval.

V letošní pohárové soutěži fotbalisté Varnsdorfu příliš daleko nedošli, když v prvním kole MOL Cupu nestačili na Litoměřicko v poměru 0:2 (výsledek z pohledu Varnsdorfu).

Poslední vzájemný ligový zápas, 13. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR
28. 10. 2018, 14:30 h

FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
1:0 (1:0)

Branka: 23. Strada vlastní.
ŽK:
 77. Bláha – 22. Krátký, 45. Miskovič, 50. Pimpara, 77. Leibl, 90+1. Strada.

ČK: 82. Leibl (UNL; po 2. ŽK)
Rozhodčí:
Cieslar – Dobrovolný, Batík.

Delegát: Čičmanec.
Technický delegát: Rampáček.
Diváci: 405.

Delegace rozhodčích

Hlavní rozhodčí: Karel Hanousek.
Asistenti: Jiří Kříž, Michal Novák.
Delegát svazu: Karel Bohuněk.
Technický delegát: Radim Adamec.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.