Arma veze z Vlašimi premiérový jarní bod

Fotbalisté Ústí nad Labem získali ve třetím jarním zápase premiérový bod. Na hřišti páté Vlašimi ho získali za remízu 1:1.
Utkání začalo velmi opatrně a první větší šance přišla až v 15. minutě a hned z ní byla branka. Po obrovské chybě domácí obrany se na branku řítil Lukáš Pouček a Nguyen nedokázal jeho střelu zastavit. Arma se tak ujala vedení 1:0. Obrovská šance na zvýšení vedení přišla ve 24. minutě, kde se ke střele dostal Jindráček, Nguyen jeho pokud vyrazil, míč se ale odrazil ke Kateřiňákovi, který netrefil branku.

Vlašim se k výraznější šanci dostala až v 50. minutě a hned jí dokázala využít. Filip Hašek pronikl před branku a krásnou ranou pod břevno srovnal skóre. O čtyři minuty později měl stejný hráč šanci na obrat výsledku, trefil ale pouze boční síť. Další šanci přinesla 77. minuta, kdy se ke střele dostal Hadaščok, jehož ránu Zacharda vyrazil na tyč. Více zajímavého se toho v zápase už nestalo. Arma tak získala své první jarní body.

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem 1:1 (0:1)

Branky: 50. Hašek - 15. Pouček
Diváci: 402

Sestava Vlašimi: Nguyen – Wiesner, J. Štochl, Piško, Tusjak – Janda (78. Hrebeniuk), Hašek (84. Duga), Kulhánek, Kučera – Hadaščok (89. Jíra), Jeslínek