Arma - Vlašim: Dvacku hoď, dres mu shoď, Olej za volej, Renomia a Sponzorská vstupenka

Na utkání 24. kola proti Vlašimi jsme měli pro fanoušky připravenou pořádnou řádku soutěží.
Vše začalo klasickou poločasovou soutěží Olej za volej, kde si další fanoušek odnesl bednu oleje Lukana od společnosti Glencore. Poražený si pak jako cenu útěchy odnesl láhev oleje Lukana.

Následovalo losování soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď. Svůj dres od společnosti JOMA po utkání odevzdal do rukou vítězky Filip Novotný.

Po utkání jsme předávali také cenu od partnera utkání, kterým byla společnost Renomia. Fanynka si dárkovou tašku od Renomie vyhrála v soutěži na našich facebookových stránkách.

Podruhé se objevila také zbrusu nová soutěž se sponzorskou vstupenkou, kde si vítěz odnesl triko od společnosti YES s.r.o. a také 2 vstupenky do Severočeskéo divadla v Ústí nad Labem na představení ROCK PO NAŠEM.