Arma vstoupí do přípravy 3. ledna, v zápasech vyzve Slavii, Spartu i Plzeň

Fotbalisté Ústí nad Labem si nyní užívají zaslouženého volna, ale už ve čtvrtek 3. ledna vstoupí do zimní přípravy funkčními testy! V přípravných zápasech čekají na Armu velcí soupeři z FORTUNA:LIGY Slavia, Sparta i Plzeň! Chybět nebude ani tradiční derby s Teplicemi!
Arma vstoupí do přípravy ve čtvrtek 3. ledna, kdy se na funkčních testech objeví první polovina týmu. Druhá skupina se do testů zapojí následující den. První společný trénink je pak na řadě v pondělí 7. ledna.

Arma se v přípravných zápasech střetne s velkými soupeři z nejvyšší české soutěže! Na ústecké fotbalisty čekají souboje se Slavií, Spartou i Plzní! Chybět nebude ani tradiční soupeř z nedalekých Teplic!

Přesné termíny zápasů budeme postupně doplňovat. Program zápasů se může změnit.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.